Kursy walut: 1 EUR = 4.29 PLN; 1 USD = 3.77 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Fabryka Kosmetyków Hean

Fabryka Kosmetyków Hean
Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 51 - 100
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1981
Kategorie:

Chemia i Tworzywa sztuczne

Medycyna, zdrowie i uroda

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Fabryka Kosmetyków Hean to producent i dystrybutor kosmetyków makijażowych i pielęgnacyjnych w segmencie popularnych produktów masowych.

Firma powstała w Krakowie w 1981 roku. Zakład produkcyjny, laboratorium badawczo - rozwojowe oraz biuro handlowe mieści się w Krakowie przy ulicy Mochnackiego 20.

Prowadzimy szeroką i bardzo elastyczną politykę produkcyjno – handlową, która pozwala nam dostosować się do aktualnych tendencji rynkowych.

Obecnie współpracujemy z ok. 2000 sklepów kosmetycznych, do których dostarczamy zarówno kosmetyki makijażowe i pielęgnacyjne marki Hean, jak również kosmetyki pod marki własne sieci. Współpracujemy między innymi z największymi sieciami drogeryjnymi w Polsce: Rossmann i Drogerie Natura oraz z sieciami handlowymi Kaufland i Carrefour. Eksportujemy nasze produkty do krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Posiadamy szerokie i lojalnie grono klientek, którym oferujemy produkty bardzo dobrej jakości, a jednocześnie przystępne cenowo, uwzględniające najnowsze trendy w kosmetyce.

W kategorii kosmetyków upiększających oferujemy jedną z najbogatszych palet kolorystycznych wśród wszystkich marek kosmetyków kolorowych w Polsce - ponad 200 barw i odcieni. Od kilku lat utrzymujemy się w gronie znaczących udziałowców w rynku kosmetyków upiększających w Polsce.

Przemyślana strategia rozwoju firmy realizuje proces odnowy marki Hean oraz rozwoju asortymentu zarówno kosmetyków kolorowych jak i preparatów pielęgnacyjnych.


Ofertę kosmetyków makijażowych staramy się dostosować odpowiednio dla każdej grupy wiekowej klientek. Bazowy asortyment makijażowy Hean to modułowo budowana oferta, która zapewnia komfort stosowania, bogactwo formuł kosmetycznych, możliwość eksperymentowania kolorem w sztuce makijażu. Serie specjalne uwzględniają dodatkowo, potrzeby skóry pod względem jej upiększania i pielęgnacji. I tak Hean Fashion to propozycja dla kobiet po 35 roku życia, dużo klasycznej kolorystyki i odżywcze receptury, które zapobiegają starzeniu się skóry. Hean Mega Colour to oferta dla nastolatek z barwną bogatą kolorystyką, lekkie formuły i nowinki kosmetyczne. Kosmetyki serii Mega Colour zostały docenione przez Polki i otrzymały nagrody w konkursie PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO 2006 roku. Gama błyszczyków Pearly Shine, cienie do powiek Diamond Shine, oraz puder brązujący w kuleczkach otrzymały odpowiednio statuetkę oraz wyróżnienia w konkursie na najlepsze nowości w swoich kategoriach wprowadzone na polski rynek w 2006 roku.

Bardzo udany debiut w segmencie kosmetyki pielęgnacyjnej serią Aloe Active zachęcił firmę Hean do dalszego rozwoju linii kosmetyków pielęgnacyjnych. Seria Aloe Active to aloesowe kosmetyki o delikatnych formułach tworzone na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, uwzględniające potrzeby skóry delikatnej i skłonnej do podrażnień.

Fabryka posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe oraz wysokiej klasy specjalistów, którzy samodzielnie opracowują receptury kosmetyków Hean. Czuwają oni nad ich jakością i zdrowotnością. Wszystkie nasze kosmetyki zostają poddawane testom aplikacyjnym, badaniom dermatologicznych w klinikach dermatologicznych oraz gabinetach kosmetycznych. Preparatów nie testowano na zwierzętach.

Wiosną 2007 r. uruchomiliśmy w Krakowie Centrum Urody Hean, w którym znajdują się sklep kosmetyczny z kompletną ofertą kosmetyków marki Hean, studio manicure - pedicure, solarium, studio wizażu i stylizacji oraz gabinet kosmetyczny z kapsułą SPA. Nasze klientki mogą liczyć na fachową obsługę, bogaty asortyment kosmetyków, kompleksowy wachlarz usług i atrakcyjne ceny. W przyjaznej i niekrępującej atmosferze można skorzystać z porad i usług kosmetycznych, a także zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Mochnackiego 20
Miasto:Kraków
Kod pocztowy:30-652
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 12 655 44 44
Faks: +48 12 655 36 95

Internet

Strona WWW:www.hean.pl
Prezentacja:www.hean.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Magdalena Paluchowska
Telefon stacjonarny: +48 12 655 44 44
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję